אמא יקרה, אני שמחה לבשר לך, שהתוצאות בקליניקה שלי מוכיחות שאכן יש פתרון טבעי לסובלים מהפרעות קשב וריכוז.

אני מזמינה אותך ליצור איתי קשר ואשמח לתת לך הסבר אישי על דרך הטיפול שלי וכיצד אוכל לעזור לך ולמשפחתך בדרך טבעית לחלוטין על מנת שיחד, בהדרכתי הצמודה, נעזור לילדך לבנות בסיס חזק ויציב שילווה אותו גם בהמשך חייו הבוגרים זה בידיים שלך 1800-620-620

האחריות ההורית בטיפול בהפרעות קשב וריכוז

הפרעות קשב וריכוז אצל ילדנו מובילות הורים רבים לקבלת החלטות לא רציונאליות, בשל הלחץ הרב המופעל לרוב ע”י בית הספר ומערכת החינוך. הלחץ הינו נפשי בעיקרו, מצב מצוקה בו אנו כהורים רוצים לעשות את הטוב ביותר בעבור ילדנו על מנת להשקיט את המערכת סביבו – את המורה, את היועצת ואת מנהל/ת בית הספר.
הקורבן הראשי הינו הילד שלנו. הסבל שלו/ה הינו נפשי ופיזי. הטיפול התרופתי המקובל מוביל גם לתופעות לוואי מיידיות: בחילות, התכנסות, עייפות, חוסר תיאבון ואיבוד האני העצמי.
מחקרים שונים בעולם מוכחים אט אט שהחמור מכך הוא ההשפעה הבריאותית לטווח הארוך.

מדוע בעברנו לא היו הפרעות קשב?

היו גם היו, אך לא התייחסנו אל הפרעת הקשב כחריג. דווקא החריגים הללו היו ה”מעזים”, אלה שהגדרנו בעבר כ”בעלי ביטחון עצמי”. כיום, כהורים אנחנו יכולים אף לראות שכל החבר’ה הללו הגיעו לעמדות מפתח במשק, והינם אנשי משפחה פעילים ומלאי מרץ.
פעם, לא חשבנו שיש לטפל בכימיקלים בבעיות קשב. היום, מערכת החינוך בועטת בכל חריג. במקום לטפל – שולחים את ילדך לכדורים. תגובה של מערכת לחוצה הסובלת מחוסר תקציב ומאובדן הדרך.

אז מה ניתן לעשות?

איך אפשר לטפל בילד באופן טבעי וללא כימיקלים?
הפרעת קשב וריכוז ובעיות התנהגותיות אחרות, כמו כל סימפטום פיזי או נפשי אחר אצל הילד שלך, הם תוצאה של חוסר איזון פנימי. אותו חוסר איזון פנימי בא לידי ביטוי במגוון רחב של סימפטומים שונים וביניהם גם הפרעות קשב וריכוז ובעיות התנהגותיות. כל עוד הילד אינו מאוזן, הוא ימשיך לסבול מכל מיני סימפטומים פיזיים ונפשיים שונים. חוסר האיזון המתבטא בגיל צעיר בהפרעת קשב וריכוז ובעיות התנהגותיות, יבוא לידי ביטוי בגיל מאוחר יותר, בסימפטומים נוספים אחרים.

להומאופתיה הקלאסית יש תשובה לבעיות קשב וריכוז

• ההומאופתיה מטפלת בשורש הבעיה
• ההומאופתיה מחזירה את האיזון לגוף ולנפש
• הגוף של ילדך מגיב בצורה טבעית לטיפול ההומאופתי
• הפתרון ההומאופתי יעיל וטבעי
• תוצאות הטיפול ההומאופתי ארוכות טווח
• השיפור בתפקוד ובבריאות משמעותי

הומאופתיה מתייחסת אל כל סימפטום, כמו הפרעות קשב וריכוז, כאינדיקציה לחוסר איזון פנימי. מכאן, שסימפטום הוא בעצם תוצאה. כל סימפטום פיזי ונפשי, הינו תוצאה. ההתייחסות ההומאופתית להפרעות קשב וריכוז הבאה לידי ביטוי ברמה הפיזית כחוסר איזון כימי וברמה הנפשית כתחושה או חוויה, נתפסים על ידי ההומאופתיה כתוצאה בלבד.
מאחר והסימפטומים הללו הם תוצאות של חוסר איזון פנימי, מטרת ההומאופתיה לעזור לאדם לחזור לאיזון. כשהאדם מאוזן, איזון זה יבוא לידי ביטוי ברמה הפיזית כאיזון כימי וברמה הנפשית במצב רוח בריא.

בכדי לעזור לילדך להיות ילד בריא ושמח, שאינו סובל מהפרעת קשב וריכוז, אשמח להזמינכם לקליניקה שלי ברעננה. כל שעלייך לעשות הוא לפנות שעה וחצי מזמנך ומזמן ילדך ולהחליט לטפל בבעיה, על מנת למצוא פתרון יעיל וקבוע.