כדי לנצח במלחמה נגד המשקל העודף – היא זקוקה לך לצידה.

אמא, ביתך סובלת מעודף משקל. לעובדה זו בלבד השלכות חמורות מאוד על בריאותה הפיזית.
אך מעבר לכך, עודף המשקל של הילדה שלך פוגע בבטחון העצמי ובדימוי העצמי שלה, בגיל הקריטי ביותר בו היא מעצבת את הזהות שלה. כל פעם שהיא מסתכלת במראה, היא מתכווצת.
היא מנסה להתמודד עם התאווה המוגזמת שלה לאוכל, אך מוצאת את עצמה שוב ושוב נשברת ונכשלת. היא חווה חוויות של כשלון ואכזבה מעצמה על בסיס יומיומי. חוויות שבמקרים מסויימים, יכולות גם ללוות אותה במהלך כל חייה הבוגרים, בנסיון הבלתי פוסק לנצח במלחמה נגד עודף המשקל.
דיאטות או הצטרפות לחדר כושר אינם מתאימים לשלב זה של גילה הצעיר ואינם מהווים פתרון.יש למצוא את הגורם למשקל העודף, יש לפתור את הבעיה מהשורש, לטפל בגורם לעודף המשקל, לסיבה שהיא נראית ונוהגת כפי שהיא היום.

מהו הגורם העיקרי שמוביל למשקל העודף אצל ביתך?

הסיבה שהבת שלך סובלת מעודף משקל היא כי הגוף שלה אינו מאוזן. חוסר האיזון משפיע על קצב חילוף החומרים שלה, על התיאבון המוגזם שלה, על הרצון שלה לאכול אוכל שאינו מזין בכמויות גדולות. לא משנה כמה דיאטות היא תעשה, זה לא יפתור את חוסר האיזון שעומד בבסיס הבעיה.
להומאופתיה הקלאסית יש תשובה לחוסר האיזון הפוגע בביתך. אל תתני לבת שלך להכנס למעגל הנוראי הזה של הדיאטה ועוד דיאטה של העליה והירידה הבלתי פוסקת במשקל, של האובססיה סביב האוכל, שעם השנים רק תלך ותיפגע בה ובגוף שלה, ותגרום לנזק פיזי ונפשי מצטבר. שימי לזה סוף עכשיו, כשהיא עוד צעירה, לפני שיהיו
לזה השלכות על העתיד שלה.

תוצאות הטיפול ההומאופתי בכל הקשור לעודף משקל בקרב ילדים ונוער:
בעקבות הטיפול ההומאופתי מטופלים מדווחים על:

  • ירידה משמעותית ברף התיאבון.
  • איזון בצריכת שומנים וסוכרים.
  • שיפור תיפקוד המערכת המטבולית.
  • שיפור משמעותי בחילוף החומרים הטבעי.
  • ירידה במסת השומן.
  • ירידה במשקל.

אני מזמינה אותך ואת ביתך לאבחון.