חנה מספרת:

אני מטופלת אצל תהילה בין כמעט שנתיים, בין השאר גם בגלל הפרעות קשב וריכוז. אני מאוד מרוצה מהטיפול בי, היכולות שלי השתפרו פלאים. אני הרבה יותר מרוכזת ומאורגנת עם עצמי זה משפיע עלי בכל תחומי החיים, בעבודה וגם בבית.
היתה תקופה שהפסקתי לחודשיים – שלושה, והרגשתי שאני ממש יורדת בתפקוד שלי, וחזרתי מיד לטפל בעצמי באמצעות תהילה בין.
זה שאני היום מתפקדת מצויין ולא תלויה בתרופות קשות עם תופעות לוואי זה ממש הכל בשבילי.
שלי מטפלת בי בסבלנות ובנעימות, תמיד אני יכולה להתקשר אליה, היא עוקבת אחרי המצב שלי בשיטתיות שהיא מאוד חשובה לי.
חוץ מזה אני מתה עליה!!!!!!!!!!!!

נשיקות

חנה

מכתב מ-נ.מ.:

תהילה היקרה,

פניתי אליך בעקבות אבדן בנסיבות טרגיות. טיפולך בי היה קשוב, חם, מתעניין, מעמיק, עוטף ומלווה בכל שעות היממה, ואין זה דבר של מה בכך.

התהליך שעברתי בליווייך  המסור הנו מתמשך  ונדרשים בו סבלנות, אמונה בך ובדרכך, התמודדות ואורך רוח.

בכל שלב מהשלבים שעברנו יחד חשתי את ההתקדמות עם עצמי ובגופי.

תודה שאפשרת לי להתבונן ולחוות דרך חדשה, בלתי מוכרת לי, והעלית אותי על הדרך ההחלמה.
זר תודות באהבה,

נ.מ.

טל מספרת:

שמי טל ואני אמא לילד מאוד רגיש.

בני ספג מכות בבית הספר ופיתח כתוצאה מכך בעיות התנהגות שבאו לידי ביטוי גם בסגירות גדולה מאוד, חוסר שקט, כעס ותסכול.

הגעתי ממש במקרה אל הטיפול בהומאופטיה קלאסית אצל הגברת תהילה בין והיום אחרי שנה זה ממש לא יאמן עד לאן אפשר להגיע והשמים הם הגבול.

לאחר שהתחלנו טיפול הומאופתי חל שיפור משמעותי.

חשוב שתבינו שמדובר בתהליך.השיפור לא מופיע ביום אחד והוא הדרגתי, אך אין ספק שהשיפור בהחלט ניכר.

(בכל חודש רואים שיפור קטן ואחרי כחצי שנה מתחילים לראות את האור בקצה המנהרה).

היום הילד יודע איך לנווט את הרגש ויש לו יותר ביטחון עצמי. גם אני חששתי וחרדתי בהתחלה אך היום אני יודעת שבחרתי נכון.

וכידוע עם עובדות אי אפשר להתווכח !

טל, אזור השרון

מרים מספרת:

שמי מרים ואני בת 49, לפני כ-3 שנים החלו להופיע אצלי תופעות של גיל המעבר, ומכיוון ש”שפר מזלי”, גם כל תופעה המופיעה בספרות נחתה עלי.

זה החל במחזור לא סדיר, השמנה בטנית ובעיות עיכול, פגמנטציה בפנים ושומה עיקשת מעל הגבה, צפורניים שבירות ובעלות כתמים, פטריה בנרתיק, גלי חום, דופק מואץ והתקפי חרדה, נדודי שינה ורגשנות יתר, מגרנות הורמונליות וסתם כאבי ראש.

בהתייעצות עם הגניקולוג שלי הוא המליץ על טיפול בהורמונים, שללתי אופציה זו מכל וכל ונאלצתי למצוא אופציות חלופיות. תוך כדי גלישה באינטרנט נתקלתי באופציה ההומיאופטית.

מזה כשנה מאז התחלתי בטיפול אצל תהילה בין חל שיפור מדהים במצבי, כבר בתחילת הטיפול השומה מעל הגבה נעלמה לחלוטין ולא נזקקתי לטיפול הכירורגי שנקבע לי להסרתה, הפטריה נעלמה, הפיגמנטציה בנסיגה, הצפורניים שנשרו התחדשו מיידית והן חזקות יותר ונטולות כתמים, גלי החום והתקפי החרדה נעלמו כלא היו והבכי הלא מוסבר, שהיה מנת חלקי תקופה ארוכה נרגע לגמרי וחוויתי אף עלייה בחשק המיני.

אני בחרתי לשתף בחוויה שעברתי, שכן היא לא היתה פשוטה או קלה, ובהתחלה אף היתה החמרה של התופעות עד שלא פעם התפתיתי לפנות לטיפול קונבנציונלי, אך הודות לליוויה הצמוד של תהילה בין גיליתי בי כושר התמדה ונחישות שסייעו לי לצלוח את המשברים וליהנות ממצבי הנוכחי שמתבטא גם בשינויים מנטליים שעברתי ושניכרים מאד גם בהתנהלותי היומיומית ואני זוכה על כך לתגובות חיוביות מצד הסובבים אותי.

מאז, בשיחות נשים, בהן חברותיי מתלוננות על גיל המעבר אני טוענת שאצלי הוא מהווה רק גיל התבגרות והתגברות ומעבר לחיים טובים יותר ואני ממליצה לכל אחת לעבור לטיפול הומיאופטי נטול כימיקליים.

מרים, בת 49 , מושב בית שיקמה

מכתב מ-דינה:

לתהילה בין,
ברצוני להודות לך על כל העזרה הרבה על טיפולך היעיל והטוב, מאחר ולפני שהגעתי אליך לטיפול סבלתי מכאבים בכל הגוף, הייתי מתוחה ונכנסת ללחץ בקלות.
הייתי פחות מרוכזת.
ולאחר טיפולך הנפלא, היום אני ממש לא נכנסת ללחץ כמעט בכלל. הכאבים פחתו מאוד ואני מצליחה להיות יותר מרוכזת.
כמו כן הצלחתי לרדת במשקל 5 ק”ג.
ועל כל זה אני מודה מקרב לב.

דינה, בת 72, מכפר סבא

יונה מספרת:

פניתי לתהילה לטיפול הומאופתי בגלל בעיות פיזיות ונפשיות שהיו לי.

היו לי דלקות פרקים ויראליות, בעיות עיכול, דלקת בעין, נשירת שיער ואסטמה. היו לי הפרעות בשינה, פחד ממקומות סגורים, עיוורון לילה ומצב של דיכאון לעיתים תכופות.

היתה פגישת הכרות בה תהילה תיחקרה אותי ארוכות ובפרטי פרטים אודות אורח החיים שלי וכל הדברים הסובבים אותי ביום יום. היא קבעה רמדי (כדור לבן קטן) מסוים שמתאים לי וביקשה ממני להיות איתה בקשר בכדי לעדכן על שינויים, עליות ומורדות.

אני מטופלת אצלה יותר מחצי שנה.

אני מודה שצריך הרבה סבלנות ולא להיבהל כשפתאום צצות תופעות שחשבתי שכבר התגברתי עליהם. שלי אישרה באוזניי שתופעות אלו הן חלק מתהליך הריפוי.

הריפוי לוקח זמן ולא רואים תוצאות מידיות כמו ברפואה הקונבנציונאלית, אבל אחרי זמן מסוים שמתי לב שהבעיות הפיזיות נעלמו, אני במצב רוח טוב ויציב, אני אוהבת את עצמי, התמלאתי בטחון עצמי, אני צוחקת יותר, יש לי יותר אמון באנשים ובעולם ואני פשוט שמה.

זה ממש מדהים, זהה אומנם הולך לאט אבל זה עובד וזה אמיתי.

הטיפול הוא בשורש ולא רק בסמפטום.

הריפוי הפיזי מלווה בריפוי נפשי ושניהם הולכים יחד יד ביד.

זהו טיפול מופלא ביותר ואני ממליצה לכל מי שיש לו בעיה פיזית או נפשית /רגשית להגיע לטיפול אצל תהילה.
יונה, ירושלים

סיגי מספרת:

לפני כשנה התחילו להופיע אצל בן זוגי חרדות ופחדים. התופעות נראו לי כסוג של דכאון וכמובן שהפתרון הכי נורמטיביי בעיניי היה לפנות את הרפואה הקונונציונאלית.

קבענו תור לפסיכיאטר וכבר בזמן הפגישה אצלו הבנו שעשינו טעות וזה לא יהיה הפתרון הטוב ביותר עבורו.

לאחר חיפוש באינטרנט הגענו לאתר של תהילה בין, קבענו פגישה, הגענו מאזור הצפון לרעננה קצת סקפטיים אולם אחרי שעה של פגישה עם תהילה בין, אשר הסבירה לנו את מהות הרפואה ההומאופתית, הדברים נראו לנו שונים.

היום אנחנו נמצאים כמעט אחרי שנה של טיפול, החרדות נעלמו כמעט לגמרי והאמת שבן זוגי הפך להיות אדם אחר לחלוטין מכל הבחינות.

אני הגעתי איתו לכל הפגישות ועקבתי אחרי כל השינויים שחלו בו ויש לי רק דבר אחד שאני יכולה להגיד, שאני מודה שנחשפנו לרפואה ההומאופתית ולתהילה בין בפרט, אני באמת לא יודעת איפה היינו לולא התחלנו את הטיפול.
ממליצה בחום,

סיגי ומוטי מהצפון